OP Invest
Bramy garażowe Bochnia - segmentowe, rolowane, uchylne i rozwierne
357
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-357,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Bramy garażowe
Bochnia

Garaż to obecnie jedno z tych pomieszczeń, które uwzględnia się w projekcie budowy domu jako jeden z pierwszych elementów składowych budynku. Nic w tym dziwnego, jest to miejsce, które nie tylko ochroni nasz samochód i inne pojazdy przed złodziejami i złymi warunkami atmosferycznymi ale może być przestrzenią do rozwijania naszego hobby. Warto zatem by garaż był nie tylko odpowiednio połączony z domem ale i funkcjonalny, dzięki czemu przestrzeń ta może stać się jedną z ważniejszych części naszego domu. By tak się stało należy dobrze przemyśleć wygląd i wyposażenie tego pomieszczenia.

Jednym z najistotniejszych jego elementów jest oczywiście brama garażowa, która stanowi wejście do garażu. W ofercie naszej firmy znajdą państwo szeroki wybór estetycznych a przede wszystkim funkcjonalnych bram garażowych, wśród których każdy znajdzie model idealnie odpowiadających potrzebom swojego domu.

Brama garażowa segmentowa zamontowana w Bochni

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów bram garażowych, cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem przez ostatnie kilka lat. Dzięki swojej budowie pozwalają one na pełne wykorzystanie miejsca nie tylko w garażu, ale i przed nim, dlatego świetnie sprawdzają się na małych posesjach wyposażonych w krótki podjazd.

Bramy segmentowe zbudowane są ze specjalnych segmentów paneli przesuwających się w górę po prowadnicy, dzięki czemu nie potrzebują dodatkowego miejsca w trakcie otwierania się. Takie rozwiązanie pozwala maksymalnie oszczędzić przestrzeń nawet niewielkiego garażu, co pozwala na pełne zagospodarowanie garażu bez konieczności pozostawiania miejsca dla otwierającej się bramy. Stosunkowo lekka konstrukcja bram segmentowych pozwala dodatkowo na stosowanie ich w garażach posiadających podwójne miejsca postojowe.

Brama segmentowa z oferty OP Invest w Bochni

Bramy rolowane

Bramy rolowane to nowoczesne rozwiązanie dla osób posiadających bardzo małe garaże uniemożliwiające zamontowanie prowadnic sufitowych niezbędnych w przypadku bram segmentowych. Staja się one coraz bardziej popularne, szczególne w nowoczesnych i minimalistycznych budynkach o mniejszej powierzchni użytkowej.

Bramy garażowe rolowane są wyposażone w prowadzenie pionowe i płaszcz zwijany do specjalnej skrzynki, dzięki czemu zajmują najmniej miejsca wśród wszystkich proponowanych przez nas rozwiązań. Dzięki zastosowaniu takiej technologii bramy rolowane są rozwiązaniem idealnym w przypadku niskich garaży oraz pomieszczeń, w których przestrzeń nad sufitem jest lub musi być zagospodarowana w inny sposób. Bramy rolowane, podobnie jak segmentowe sprawdzą się idealnie również w przypadku krótkiego podjazdu i małej posesji.

Rolety podtynkowe z oferty OP Invest w Bochni
Brama rozwierna zamontowana przez OP Invest

Bramy rozwierne

Ten rodzaj bram garażowych to jedno z prostszych technologicznie rozwiązań znane i lubiane od wielu lat, zarówno w przypadku garaży domów jednorodzinnych jak i magazynów czy pomieszczeń gospodarczych.

Bramy rozwierne, które zajdą Państwo w naszej ofercie, wykonane są z ocynkowanych kształtowników zamkniętych a ich zewnętrza warstwa to stalowa blacha powleczona jednym z wybranych kolorów palety RAL. Zamek bramy posiada wkładkę patentową, co zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia ochronę przed kradzieżą. Brama rozwierna to nie tylko solidna konstrukcja i stalowe, odporne na uszkodzenia zawiasy, ale również element domu, który dzięki możliwości doboru odpowiadającego klientowi wzoru może stanowić integralną część wystroju budynku wpisującą się idealnie w jego styl i charakter. Dodatkowym atutem będzie również możliwość ocieplenia skrzydeł bramy co zabezpieczy garaż przed utrata ciepła.

Brama uchylna z oferty OP Invest w Bochni

Bramy uchylne

Bramy uchylne są równie popularnym rozwiązaniem docenianym za swoją prostą konstrukcję i atrakcyjną cenę. Najczęściej wybierane są do dużych garaży z okazałym podjazdem, z uwagi na sporą ilość miejsca, która jest niezbędna przy otwieraniu.

Bramy uchylne dzięki swojej jednopłatowej konstrukcji są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Skrzydło wykonane jest zazwyczaj z ocynkowanej stali wypełnionej blachą trapezową, co sprawia, że brama jest nie tylko wytrzymała ale i prosta w obsłudze i ewentualnej naprawie czy renowacji. Mechanizm działania bramy uchylnej polega na ruchu wahadłowym, co sprawia, że przy jej otwieraniu i zamykaniu potrzebna jest dodatkowa ilość miejsca, by nie uszkodzić pojazdu. Ten rodzaj bramy garażowej nie sprawdzi się zatem przy krótkich podjazdach i garażach o małej powierzchni.

Brama uchylna z oferty OP Invest w Bochni
Brama przemysłowa zamontowana przez OP Invest

Bramy przemysłowe

Oferujemy nie tylko bramy przystosowane głównie do budynków mieszkalnych, ale też modele przemysłowe cieszące się dużą popularnością wśród polskich firm i przedsiębiorców.

Bramy przemysłowe oferowane przez nasza firmę to gwarancja wysokiej jakości i możliwość doboru odpowiadających paneli oraz systemów prowadzenia co sprawia, że mogą być one stosowane zarówno w małych magazynach jak o wielkopowierzchniowych halach produkcyjnych. Co ważne nasze bramy dają możliwość montażu zarówno w nowych budynkach jak i tych poddawanych modernizacji. Płaszcz bramy składa się ze stalowych, ocynkowanych paneli wypełnionych pianka poliuretanową, które mogą być pomalowane lub oklejone w wybrany przez klienta wzór i kolor. W naszej ofercie znajda Państwo również bramy przemysłowe przeszklone składające się z aluminiowych, przeszklonych paneli znajdujących się w części lub całości płaszcza bramy.

Kontakt

Szukasz solidnego sklepu z oknami, roletami, drzwiami lub bramami w Bochni?
Zapraszamy do kontaktu!

☎ 723 600 100

Firma

Okna OP Invest
NIP: 8681971707
REGON: 380952269

Adres

Okna OP Invest
ul. Brzeska 47A
32-700 Bochnia