OP Invest
Markizy i Pergole | OP Invest Bochnia
509
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-509,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Markizy i pergole
Bochnia

Markizy oraz pergole cieszą się coraz większą popularnością ze względu na estetykę i funkcjonalność. Markizy chronią przed słońcem, a pergole dodatkowo przed innymi czynnikami atmosferycznymi. Zarówno markizy, jak i pergole poza swoją funkcjonalnością upiększą również Twój ogród lub taras. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli dopasować rozwiązanie idealnie odpowiadające charakterowi Twojego domu.

Markizy oferowane przez firmę OP Invest

Markizy

Markizy tarasowe to lekkie konstrukcje służące do zadaszenia tarasu, balkonu czy tez wejścia do lokalu usługowego. Wykonywane są z dużej płachty materiału oraz stabilnego mocowania, dzięki czemu chronią przed lekkimi opadami deszczu i zbytnim nasłonecznieniem wybranego przez nas miejsca. Najczęściej spotykanym rodzajem markiz są te z tkaniną nawiniętą na rurkę łączącą się ze ścianą przy pomocy belki mocującej. Dodatkowo konstrukcja może zawierać również składane ramiona pozwalające zwijać i rozwijać markizę. Umożliwiają one również zabezpieczenie markizy poza sezonem oraz w przypadku intensywnych opadów.

Ogromny wybór kolorów, wzorów oraz rozmiarów pozwala na dopasowanie odpowiedniej markizy do konkretnych potrzeb Klienta. Dla najbardziej wymagających osób przygotowane zostały również markizy z dodatkowymi uszczelkami, podnoszącymi komfort użytkowania.

Pergole z oferty OP Invest w Bochni

Pergole

Pergole to rodzaj markiz, który nie wymaga konieczności zwijania ich po sezonie letnim, dlatego jest to rozwiązanie dla osób lubiących przebywać na tarasie lub balkonie przez cały rok. Wyposażone są w prowadnice boczne oraz podpory przednie zapewniające trwałość i stabilność całej konstrukcji. Dodatkowo ich budowa zapewnia większą wytrzymałość oraz możliwość osłonięcia się przed innymi dzięki zastosowaniu przesłon bocznych.

Dawniej pergole kojarzyły się głównie z ogródkami restauracyjnymi i miejscami typowo komercyjnymi. Dziś, coraz częściej wybierane są jako element wyposażenia dużych balkonów i tarasów przydomowych z uwagi na możliwość odgrodzenia przestrzeni przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Dodatkowo ten rodzaj osłon jest na tyle uniwersalny, że dobrze komponuje się zarówno ze stylem klasycznym jak i nowoczesnym.

Pergole z oferty OP Invest w Bochni

Kontakt

Szukasz solidnego sklepu z oknami, roletami, drzwiami lub bramami w Bochni?
Zapraszamy do kontaktu!

☎ 723 600 100

Firma

Okna OP Invest
NIP: 8681971707
REGON: 380952269

Adres

Okna OP Invest
ul. Brzeska 47A
32-700 Bochnia