Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - Bochnia. Drzwi wejściowe Wikęd, DAKO
270
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-270,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Drzwi wejściowe od Op Invest Bochnia

Drzwi
Bochnia

Popularne powiedzenie głosi, że liczy się pierwsze wrażenie, dlatego tak ważne są elementy, które jako pierwsze rzucają się w oczy gdy patrzymy na dom. Z tego właśnie powodu drzwi zewnętrze producenta WIKĘD zostały zaprojektowane tak by nie tylko służyć wyjątkowa użytecznością ale i prezentować się estetycznie i stanowić ozdobę budynku.

Aby tak się stało połączyliśmy najnowsze rozwiązanie technologiczne z najwyższej jakości wzornictwem oraz dbałością o każdy detal, tak by zaoferować Państwu drzwi bezpieczne, trwałe i ciepłe  a przy tym pięknie się prezentujące.

Stalowe drzwi zewnętrzne dostępne w sklepie OP Invest

Drzwi stalowe

Nasza bogata oferta zawiera drzwi stalowe płaszczowe zewnętrzne oraz wewnętrzne, które charakteryzują się wyjątkową stabilnością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz czynniki fizyczne. Dodatkowym atutem modeli tego typu drzwi wejściowych jest bogata kolorystyka oraz konstrukcja umożliwiająca montaż drzwi otwieranych w różnych kierunkach.

Drzwi wykonane ze stali to rozwiązanie dla osób, dla których istotne jest, aby drzwi wejściowe charakteryzowały się wytrzymałością oraz trwałością. Wykonywane są one z ocynkowanej blachy grubości 0,55 mm, a ich wypełnienie stanowi styropian lub tzw. plaster miodu znacząco zmniejszający wagę drzwi, a przy tym zwiększające ich wytrzymałość na nacisk. Wykorzystanie takiego rodzaju wypełnienia sprawia, że drzwi stalowe są około 2 razy lżejsze niż standardowe drzwi przeciwpożarowe, a przy tym tak samo wytrzymałe i szczelne.

Drzwi wejściowe PVC zamontowane przez OP Invest w Bochni

Drzwi PVC

Wśród drzwi PVC znajdą Państwo zarówno modele nakładkowe, jak i wsadowe. Oba rodzaje są rozwiązaniem idealnym dla osób ceniących sobie połączenie najnowszej technologii drzwi wejściowych oraz eleganckiego wyglądu i najwyższej jakości wykonania.

Drzwi zewnętrzne wsadowe charakteryzują się nowoczesnym wyglądem przy jednoczesnej tradycyjnej budowie z wykorzystaniem paneli wsadowych montowanych przy użyciu listwy przybyszowej oraz uszczelek.
Z kolei drzwi nakładkowe wyróżniają się jednolitą płaszczyzną skrzydła nadającą im efektowny i elegancki wygląd. Konstrukcja drzwi zewnętrznych nakładkowych zapewnia gwarancję bezpieczeństwa, najwyższego stopnia izolacji termicznej raz ochronę drzwi przed niszczących działaniem czynników atmosferycznych. Modele PVC, które Państwu oferujemy to nie tylko piękna, ale i przede wszystkim ponadczasowa wizytówka każdego domu.

Drzwi PVC zamontowane przez OP Invest w Bochni
Aluminiowe drzwi zewnętrzne zakupione od OP Invest Bochnia

Drzwi aluminiowe

Drzwi o aluminiowej konstrukcji to jedne z najczęściej wybieranych przez klientów i architektów modeli drzwi zewnętrznych, cieszące się niesłabnącą popularnością. Uniwersalne kolory i wzornictwo, a przy tym niezwykła dbałość o detale umożliwiają ich dopasowanie do niemal każdego stylu architektonicznego: od tradycyjnego po nowoczesny.

Nasze przeciwpożarowe drzwi wejściowe wykonane z aluminium to specjalistyczne modele powstałe z użyciem zaawansowanej technologii zapewniającej szczelność ogniową, która uniemożliwia płomieniom przedostanie się do wnętrza przez odpowiednią ilość czasu, zależną od ich klasy. Z kolei aluminiowe drzwi profilowane są rozwiązaniem stosowanym zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz świetnie sprawdzającym się w obiektach komercyjnych i budynkach użyteczności publicznej.

Drewniane drzwi zewnętrzne w domu jednorodzinnym marki DAKO

Drzwi drewniane

Modele drewniane, które posiadamy w asortymencie wykonywane są z najwyższej jakości drewna sosnowego oraz meranti w wielu wzorach, co pozwala dopasować drzwi wejściowe do pozostałych naszych produktów takich jak okna, rolety czy bramy garażowe. Ich szeroki wachlarz kolorystyczny oraz wysoka jakość użytych materiałów to nie tylko gwarancja solidnej i trwałej konstrukcji, ale i piękny i niezwykle uniwersalny wygląd pasujący do każdego stylu i budynku.

Nasze drewniane drzwi zewnętrzne posiadają budowę płytową, dzięki czemu skrzydło każdego egzemplarza stanowi jednolitą płaszczyznę na zewnątrz i wewnątrz. Modele ramowo płycinowe charakteryzujące się wypełnieniem z wodoodpornego panelu termoizolacyjnego lub szyby zespolonej, dają pewność dużej izolacji cieplnej, którą potęguje zastosowanie specjalnego aluminiowego termoprogu.

Drzwi drewniane marki DAKO w Bochni

Współpraca z wiodącymi markami

Wikęd

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Drzwi
Barański

Drzwi producentów Wikęd i Barański to wysoka jakość i połączenie tradycyjnego wyglądu z nowoczesną technologią, precyzją oraz doświadczeniem.
Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty i zobaczenia zdjęć przykładowych realizacji okien, rolet, drzwi i bram, które zostały wykonane przez nasz zespół
w Bochni i okolicach.

Kontakt

Szukasz solidnego sklepu z oknami, roletami, drzwiami lub bramami w Bochni?
Zapraszamy do kontaktu!

☎ 723 600 100

Firma

Okna OP Invest
NIP: 8681971707
REGON: 380952269

Adres

Okna OP Invest
ul. Brzeska 47A
32-700 Bochnia