Drzwi stalowe - PVC - aluminiowe -drewaniane | OP Invest Bochnia
270
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-270,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Drzwi

Popularne powiedzenie głosi, że liczy się pierwsze wrażenie, dlatego tak ważne są elementy, które jako pierwsze rzucają się w oczy gdy patrzymy na dom. Z tego właśnie powodu drzwi zewnętrze DAKO zostały zaprojektowane tak by nie tylko służyć wyjątkowa użytecznością ale i prezentować się estetycznie i stanowić ozdobę budynku.

Aby tak się stało połączyliśmy najnowsze rozwiązanie technologiczne z najwyższej jakości wzornictwem oraz dbałością o każdy detal, tak by zaoferować Państwu drzwi bezpieczne, trwałe i ciepłe  a przy tym pięknie się prezentujące.

Drzwi stalowe dostępne w sklepie OP Invest

Drzwi stalowe

Nasza bogata oferta zawiera drzwi stalowe płaszczowe zewnętrzne oraz wewnętrzne, które charakteryzują się wyjątkową stabilnością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz czynniki fizyczne. Dodatkowym atutem modeli tego typu jest bogata kolorystyka oraz konstrukcja umożliwiająca montaż drzwi otwieranych w różnych kierunkach.

Drzwi wykonane ze stali to rozwiązanie dla osób, które szukają wytrzymałych oraz trwałych drzwi zewnętrznych. Wykonywane są one z ocynkowanej blachy grubości 0,55 mm, a ich wypełnienie stanowi styropian lub tzw. plaster miodu znacząco zmniejszający wagę drzwi, a przy tym zwiększające ich wytrzymałość na nacisk. Wykorzystanie takiego rodzaju wypełnienia sprawia, że drzwi stalowe są około 2 razy lżejsze niż standardowe drzwi przeciwpożarowe, a przy tym tak samo wytrzymałe i szczelne.

Drzwi PVC zamontowane przez OP Invest w Bochni

Drzwi PVC

Wśród drzwi PVC, jakie oferuje firma DAKO znajdą Państwo zarówno modele nakładkowe, jak i wsadowe. Oba rodzaje są rozwiązaniem idealnym dla osób ceniących sobie połączenie najnowszej technologii oraz eleganckiego wyglądu i najwyższej jakości wykonania.

Drzwi zewnętrzne wsadowe charakteryzują się nowoczesnym wyglądem przy jednoczesnej tradycyjnej budowie z wykorzystaniem paneli wsadowych montowanych przy użyciu listwy przybyszowej oraz uszczelek.
Z kolei drzwi nakładkowe wyróżniają się jednolitą płaszczyzną skrzydła nadającą im efektowny i elegancki wygląd. Konstrukcja drzwi zewnętrznych nakładkowych firmy DAKO zapewnia gwarancję bezpieczeństwa, najwyższego stopnia izolacji termicznej raz ochronę drzwi przed niszczących działaniem czynników atmosferycznych. Modele PVC, które Państwu oferujemy to nie tylko piękna, ale i przede wszystkim ponadczasowa wizytówka każdego domu.

Drzwi PVC zamontowane przez OP Invest w Bochni
Drzwi aluminiowe zamontowane przez OP Invest

Drzwi aluminiowe

Drzwi DAKO o aluminiowej konstrukcji to jedne z najczęściej wybieranych przez klientów i architektów modeli, cieszące się niesłabnącą popularnością. Uniwersalne kolory i wzornictwo, a przy tym niezwykła dbałość o detale umożliwiają ich dopasowanie do niemal każdego stylu architektonicznego: od tradycyjnego po nowoczesny.

Drwi przeciwpożarowe wykonane z aluminium to specjalistyczne modele powstałe z użyciem zaawansowanej technologii zapewniającej szczelność ogniową, która uniemożliwią płomieniom przedostanie się do wnętrza przez odpowiednią ilość czasu, zależną od ich klasy. Z kolei aluminiowe drzwi profilowane są rozwiązaniem stosowanym zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz świetnie sprawdzającym się w obiektach komercyjnych i budynkach użyteczności publicznej.

Drzwi drewniane marki DAKO w Bochni

Drzwi drewniane

Modele drewniane, które posiadamy w asortymencie wykonywane są z najwyższej jakości drewna sosnowego oraz meranti w wielu wzorach, co pozwala dopasować je do pozostałych naszych produktów takich jak okna, rolety czy bramy garażowe. Ich szeroki wachlarz kolorystyczny oraz wysoka jakość użytych materiałów to nie tylko gwarancja solidnej i trwałej konstrukcji, ale i piękny i niezwykle uniwersalny wygląd pasujący do każdego stylu i budynku.

Nasze drzwi drewniane posiadają budowę płytową, dzięki czemu skrzydło każdego egzemplarza stanowi jednolitą płaszczyznę na zewnątrz i wewnątrz. Modele ramowo płycinowe charakteryzujące się wypełnieniem z wodoodpornego panelu termoizolacyjnego lub szyby zespolonej, dają pewność dużej izolacji cieplnej, którą potęguje zastosowanie specjalnego aluminiowego termoprogu.

Drzwi drewniane marki DAKO w Bochni

Kontakt

Szukasz solidnego sklepu z oknami, roletami, drzwiami lub bramami w Bochni?
Zapraszamy do kontaktu!

☎ 723 600 100

Firma

Okna OP Invest
NIP: 8681971707
REGON: 380952269

Adres

Okna OP Invest
ul. Brzeska 47A
32-700 Bochnia