Drzwi Barański Bochnia - Efektowene wejście do Twojego domu!
917
post-template-default,single,single-post,postid-917,single-format-standard,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Nowoczesne białe drzwi - Firma Barański

Drzwi Barański – efektowne wejście z nowoczesnymi drzwiami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Jeszcze kilka lat temu wybór drzwi, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, podyktowany był głównie potrzebą ich funkcjonalności. Drzwi takie były zazwyczaj bardzo proste, często toporne i bez wyrazu. Obecnie na rynku znajdziemy szeroką ofertę niezwykle ciekawych modeli, które łącza w sobie funkcjonalność oraz nietuzinkowy wygląd. Jednym z producentów takich drzwi jest polska firma BARAŃSKI, którego oferta drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, od teraz znajduje się się w ofercie firmy Op Invest. Jakie modele z oferty są obecnie najpopularniejsze, dowiesz się, czytając dalszą część tego tekstu.

Drzwi Barański Bochnia

 Drzwi wewnętrzne Barański w aranżacji nowoczesnej i klasycznej

Bogata oferta różnorodnych modeli drzwi wewnętrznych pozwala na ich dopasowanie do każdego stylu architektonicznego: od klasyki po nowoczesność. W ofercie firmy BARAŃSKI znajdziemy zarówno proste, geometryczne formy, jak również drzwi o ciekawym połączeniu materiałów i fantazyjnych kształtach. Aranżacje klasyczne dopełniają drzwi z linii Classic i Classic Plus, które charakteryzuje prostota, brak zbędnych ornamentów oraz stonowane kolorystyka i subtelna forma. Z kolei fani wysublimowanej elegancji powinni zwrócić uwagę na kolekcje Prestige o oszczędnym wzornictwie i prostych formach. Z kolei modele z serii Art Line, charakteryzujące się bogatymi ornamentami i przykuwającym wzrok wzornictwem, sprawdzą się u osób lubiących wyraziste formy. W katalogu znajdziemy również kolekcje Modern, Retro oraz modele drzwi surowych, które pozwalają na samodzielną ich aranżację.

Zewnętrzne drzwi ramowo – płycinowe

Kolekcja drwi zewnętrznych BARAŃSKI to niejako odzwierciedlenie modeli wewnętrznych, dlatego znajdziemy tutaj zarówno klasyki z serii Classic jak i Classic Plus, a także Retro czy Modern. Wszystkie prezentowane drzwi są modelami ramowo – płycinowymi. Kolekcja Retro stylizowana jest na dawne drzwi dworków szlacheckich z ozdobnymi listwami i kunsztownym wykończeniem. Z kolei seria Modern Inox to nowoczesne i gładkie modele z naklejoną dwustronnie aplikacją ze stali nierdzewnej.

Zewnętrzne drzwi Barański Bochnia

Zewnętrzne drzwi ramowo – płytowe

Drzwi zewnętrzne „Thermo Wood” to wyrób, który ucieszy nawet najbardziej wymagających klientów. Zostały one wykonane z klejonego warstwowo drewna sosnowego, który zapewnia doskonałe parametry ciepła. Dodatkową termoizolację stanowi panel wykonany z materiału typu XPS. Nie należy również zapominać o linii Prestige z elementami szkła i kamienia, skierowane do klientów lubujących się w estetyce i poczuciu piękna.

BARAŃSKI – drzwi dla każdego

BARAŃSKI to polska firma z ogromnym doświadczeniem, która z niewielkiego warsztatu stolarskiego powstałego w 1982 roku, stała się jednym z największych producentów drzwi w Polsce. NA początku swojej działalności, firma zajmowała się tworzeniem domów z drewna praktycznie pod klucz, dzięki czemu zdobyła ogromne doświadczenie i grono wiernych klientów. Obecnie BARAŃSKI wykorzystuje rozbudzony potencjał i zajmuje się tym, co potrafi najlepiej, czyli drzwiami.

Firma przykłada ogromną wagę do procesów kontrolnych na każdym etapie powstawania produktu, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom nie tylko mnogość modeli, ale i najwyższą jakość. Dodatkowym atutem firmy jest elastyczność i możliwość dostosowania wyglądu drzwi do upodobań nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu, BARAŃSKI jest obecnie jednym z liderów na rynku, oferującym ogromną ilość modeli wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Drzwi Barański Bochnia – sprawdź ofertę!

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz