OP Invest
Uroczyste otwarcie salonu okien w Nowym Sączu! - OP Invest
1477
post-template-default,single,single-post,postid-1477,single-format-standard,bridge-core-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Uroczyste otwarcie salonu okien w Nowym Sączu!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza firma OP Invest, znana z oferowania najwyższej jakości okien, rolet, drzwi i bram, poszerzyła swoje horyzonty!  5 stycznia 2024 roku otworzyliśmy nasz nowy salon w malowniczym Nowym Sączu, zwiększając naszą obecność na mapie Polski. To kolejny krok w naszej misji rozszerzania obecności na terenie Polski. Uroczyste otwarcie salonu było nie tylko świętowaniem naszego rozwoju, ale także okazją do podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Lokalna Obecność, Globalne Aspiracje

Oprócz służenia lokalnej społeczności, nasz nowy salon w Nowym Sączu pełni również rolę centrum eksportowego. Rozszerzamy naszą działalność na rynki międzynarodowe, co stanowi ekscytujący rozwój naszej firmy.

Nowoczesność i Funkcjonalność na Wyciągnięcie Ręki

Nowy salon to ponad 200 m2 nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni, gdzie każdy klient może liczyć na nasze doświadczenie, profesjonalizm i produkty najwyższej klasy. W ekspozycji prezentujemy m.in. innowacyjny system przesuwny Petecki Inowa Slide+ na profilu Salamander 76, systemy drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 od VEKA, oraz MB-77HS HI od Aluprof o imponujących wymiarach.

Zapraszamy do nowego salonu OP Invest w Nowym Sączu!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego nowego salonu przy ul. Dojazdowej 11/16. Oferujemy szeroki wybór produktów i profesjonalne doradztwo, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Stworzyliśmy również dedykowaną stronę dla salonu w Nowym Sączu. Zajrzyj na https://www.oknans.pl/ i poznaj całą naszą ofertę!

 

Sprawdź naszą relację video!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz